75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

BONNY SİLVER ÇORAPLARINI DİĞER ÇORAPLARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Bonny Silver çorapları saf gümüş ipliği ve doğal iplik karışımlarıyla özel olarak üretilmiştir.Bonny Silver gümüş iplik teknolojisinin özelliği sayesinde;

 • Diyatbetiktir,
 • Antibakteriyeldir,
 • Koku önleyicidir,
 • Termodinamiktir,
 • Mantar önleyicidir,
 • Ödem gidericidir,
 • Anti statiktir,
 • Elektrodinamiktir,
 • Ayaktaki yaraları tedavi edici özelliği vardır

GÜMÜŞ’ÜN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI ETKİSİ VAR MIDIR?

Gümüş, neredeyse bilinen tüm mikropları öldürebilen ve bunu yaparken de normal insan dokusuna zarar vermeyen yegane metaldir. Saf gümüş metali üzerinde bulunan gümüş atomları, kendiliğinden metalden ayrılarak ortama dağılmakta, karşılaştıkları bakteri mantar veya virüs gibi mikropların hayati noktalarına yerleşerek, onların işlev görmesini engellemektedir. Sonuçta bu mikroplar ya çoğalamamakta ya da artık yaşayamamaktadırlar. Gümüşün metalinin tüm bu özelliklerinin yanı sıra  kullanan kişinin kendi hücrelerine ve dokularına zarar vermemesidir. Gümüş dışında bilinen hiçbir metal bu özeliklerin hepsine birden sahip değildir.

GÜMÜŞ İPLİĞİNİN ALERJİK BİR ETKİSİ MEVCUT MUDUR?

Bonny Silver, markasını gördüğünüz tüm ürünler saf gümüşten yapılmış gümüş ipliğine sahiptir,herhangi bir kimyasal ve zararlı madde içermez, tamamen doğaldır ve alerjik değildir.

GÜMÜŞ ETKİSİ KİMYASAL OLARAK MI KAZANDIRILMIŞTIR?

Bonny Silver, markasını gördüğünüz tüm ürünler saf gümüşten yapılmış gümüş ipliğine sahiptir,herhangi bir kimyasal ve zararlı madde içermez, tamamen doğaldır ve alerjik değildir.

GÜMÜŞLÜ ÜRÜNLER NASIL ANTİ-BAKTERİYEL ETKİ OLUŞTURURLAR?

Gümüş bakterilerin bağışıklık kazanmasına izin vermez. Bakterilerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için sıcaklık,nem ve bu şartları hazırlayan yüzeylere ihtiyacı vardır.Bu nedenle çoraplar bakteriler için ideal bir ortam oluşturur.Gümüş bu mikro organizmaları uzaklaştırarak koloniler meydana getirmelerini engeller. Bonny Silver sahip olduğu kalıcı özellikler sayesinde  rahat ve antibakteriyel kullanım sağlar.

BONNY SİLVER AYAKTAKİ İSTENMEYEN KOKULARI NASIL ENGELLER?

Gümüş iplik ter ve ayak kokusu yapan bakterilerin üremesini ve çoğalmasını önler.Gümüş, ter(amonyak)ve yapısı bozulmuş(denatüre) proteinleri nötralize eder, bakterilerin birleşiminden meydana gelen koku moleküllerini anti-bakteriyel özelliğiyle ortadan kaldırır. Bonny Silver sayesinde ayaklarınız artık kokmayacak.

BONNY SİLVER, AYAKTAKİ MANTAR OLUŞUMUNU NASIL ENGELLER, GİDERİR?

Ayağınızı bilek seviyesine kadar saran gümüşün etkisiyle, ayağınızda kanlanma ve oksijenlenme artar. Ayakta oluşan mantarlar oksijenli ortamda çoğalamaz ve  mantar oluşumu engellenir. Önceden oluşmuş mantar rahatsızlığının tedavi sürecinde tedavi destek ürünü olarak kullanılması tavsiye edilir. Bonny Silver, gümüş iplik teknolojisiyle ayakta meydana gelebilecek mantar oluşumunu engeller. Önceden oluşmuş mantar rahatsızlığının tedavi sürecinde de tedavi destek ürünü olarak kullanılması tavsiye edilir.

BONNY SİLVER, AYAKTAKİ ÖDEM PROBLEMLERİNİ NASIL ENGELLER, GİDERİR?

 • Hamilelik esnasında bebeğinizi ve kendinizi cep telefonları ve tüm elektrikli eşyalardan yayılan radyasyona karşı koruma sağlar.
 • Hamilelik esnasında bakteri ve mantar oluşumlarını engeller.
 • Ayak bilek seviyesine kadar saf gümüş ipiliğinden üretilmiştir,ten ile temas ettiği bölgedeki kan akşını arttırarak ödem oluşumunu engeller.

BONNY SİLVER,YORGUNLUĞU NASIL GİDERİR?

 • Bonny Silver çorapları saf gümüş iplikten diyabet hastaları için özel üretilmiştir. Saf gümüş iplik teknolojisi sayesinde, ayağınızı soğuk havalarda sıcak tutar. Anti-Bakteriyel ve Anti-Mikrobiyal özelliği sayesinde ayağınızda oluşabilecek yara ve enfeksiyonların önüne geçer. Gümüş metalinin tedavi edici özelliği sayesinde ayağınızda bulunan yaraların ve enfeksiyonların en kısa sürede mikrop kapmadan iyileşmesini sağlar. Bonny Silver diyabet hastaları için özel üretilmiş lastiğiyle ayağınızı sıkmaz, kan dolaşımını engellemez ve ayak bileğinize kadar olan gümüş bölge sayesinde ödem oluşumunu engeller. Dikişsiz burun özelliği sayesinde ayağınızı tahriş etmez.

BONNY SİLVER NEDEN HAMİLELER İÇİN TAVSİYE EDİLMEKTEDİR?

Bonny Silver çoraplarında kullanılan gümüş iplik, yansıtma ve iletkenlik özelliğine sahiptir. Vücudunuzdan çıkan ısı enerjisinin %95 ini kaynağına geri yansıtır ve termal enerjiyi depolayıp dağıtır. Böylece ayağınızı soğuk havalarda sıcak tutar. Gümüş iplik ısı iletkenliği sayesinde sıcak ortamlarda ayağınızdaki ısıyı dış ortama dağıtır böylece ayaklarınızı serin tutar.

BONNY SİLVER NEDEN DİYABET RAHATSIZLIĞI BULUNANLAR İÇİN TAVSİYE EDİLMEKTEDİR?

Bonny Silver ,saf gümüş ipliği kullanılarak üretilmiştir.Üretim aşamasında hiçbir kimyasal uygulama yapılmamıştır..Hem ürün özelliklerinin kalıcı olması hem de gümüş elementinin sağladığı faydalardan tam anlamıyla yararlanılması için tasarlanmıştır.Yıkama sonucu etkisini yitirmez.

BONNY SİLVER ‘IN KLİMATİK ÖZELLİĞİ NE ANLAMA GELMEKTEDİR?

Gümüş,cep telefonlarının ve diğer elektrikli aletlerin neden olduğu elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağlar. Bonny Siver da kullanılan saf gümüş ipliği iyi bir yansıtıcıdır.

×